Your Cart

Kontakt: biuro@photoartis.pl

Tel.: 571 995 713

Płatności

Dostępne formy płatności

Za zakupione towary można zapłacić:

 1. Szybkim przelewem za pośrednictwem szybkich płatności. 
  a. (Payu) PayU SA z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, przy ul. Grunwaldzkiej 186, krajowa instytucja płatnicza, nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego, wpisana do Rejestru usług płatniczych pod numerem IP1/2012, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399, o kapitale zakładowym w wysokości 4.944.000 PLN, w całości opłaconym, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 779-23-08-495, REGON 300523444.
 2. Kartą kredytową jeżeli system płatności na to pozwala:
  • VISA i VISA ELEKTRON
  • MASTERCARD
  • MAESTRO 
 3. W przypadku wybrania przez Kupującego płatności z góry, za zamówienie należy zapłacić w terminie 3 Dni roboczych od złożenia zamówienia.
 4. Sprzedawca informuje, że w przypadku niektórych metod płatności, ze względu na ich specyfikę, opłacenie zamówienia tą metodą jest możliwe wyłącznie bezpośrednio po złożeniu zamówienia.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Czas i koszty dostawy

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskujesz informację o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane.

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost lub Paczkomatów InPost.

firmy kurierskiej Inpost – czas dostawy maksymalnie 14 dni robocze;

firmy kurierskiej DPD – czas dostawy maksymalnie 14 dni robocze;

firmy kurierskiej DHL – czas dostawy maksymalnie 14 dni robocze;

Cały asortyment sklepu jest dostępny w naszych magazynach lub na zamówienie i wysyłka następuje do 14 dni roboczych po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie lub dokonaniu zakupu w wypadku wyboru płatności przy odbiorze. 

W przypadku kiedy towar jest za zamówienie, czas oczekiwania na dostawę wydłuży się od 7 do 30 dni roboczych. 

Opłata za przesyłkę zależy tylko od sumarycznej wartości zamówienia oraz formy dostawy i płatności. Nie zależy od ilości i rodzaju zamówionych produktów.

1.) *95% przesyłek kurierskich dostarczana jest w następny dzień roboczy od wysłania, najpóźniej w 2 dni robocze. Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem.

2.) Sklep nasz nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy szczegóły dot. dostawy. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego lub dwóch dni roboczych.

Darmowa wysyłka

Do każdego zamówienia powyżej 100zł

15 Dni na zwrot

Jeżeli produkt jest wadliwy. Poinformuj nas tylko o tym

Gwarancja międzynarodowa

Zamów do dowolnego kraju

100% Bezpieczna realizacja transakcji

Payu / Przelew bankowy